بهترین مداد مشکی
لوازم تحریر دختر کفشدوزکی

بهترین خودکار اداری

انتخاب بهترین خودکار اداری بستگی به معیارهای مختلف است. باید بدانیم هدف از بهترین خودکار برای نوشتن باید چه ویژگیهای داشته باشد که با خودکار های طراحی وخوشنویسی و….تفاوت داشته باشد .            بیشتر کسانی که دنبال نوشتن هستند سعی در انتخاب بهترین خودکار را دارند مانند دانش آموزان ودانش جویان وهمه افرادی که با نوشتن سرو کار دارند . به دنبال بهترین مارک خودکار برای نوشتن هستند .

ویژ گی های بهترین خودکار برای نوشتن:

  •  بدنه مناسب واستاندارد
  • سبک در طراحی خودکار
  •  رنگ مناسب
  •  جوهر دهی روان  و بدون پس دادن آن
  •  قیمت مناسب
  •  اندازه نوک خودکار

خودکارهای فانتزی خیلی شیک ودوست داشتنی هستند . ودارای بدنه جذاب وغیر معمول هستند واگر زیاد در دست گرفته شود سبب ناراحتی انگشتان دست خواهند شد. وجزو خودکارهای برتر به شمار نمی ایند . بهترین خودکار برای نوشتن در حجم زیاد خصوصا جزو ومطالب درسی که بعدا باید به آن ها مراجعه کرد . باید رنگی داشته باشد که هم خوانا باشد وهم چشم ها را زود خسته نکند . که می توان گفت خودکار آ بی تیره یا سرمه ای البته رنگ مشکی هم مناسب است. ولی نسبت به آبی زودتر سبب خستگی چشم می شود .

بهترین خودکار ها  بهترین خودکارها باید برای نوشتن جوهر دهی خوبی داشته باشد واصطلاحا روان باشد وگرنه هم دست خط وهم اعصاب نویسنده را خراب می کند .                                                          بهترین خودکار هارا نمی توانیم از میان خودکارهای لوکس انتخاب کرد زیرا نه به صرفه است وفقط جنبه کلکسیونی ودر کل گران قیمت است .                                                                                               خودکارهای بهترین خودکار به حساب می آیند که دارای نوک بسیار ظریف ونازکی باشند. که برای طراحی مناسب تر است .ولی باز هم انتخاب نوک بهترین خودکار برای نوشتن باید بر اساس دست خط سبک نگارش باشد .

بهترین خودکار خارجی وایرانی برای نوشتن تعداد برندهای ایرانی وخارجی بسیار است وهر برند نیز انواع خودکار را تولید می کند .

بهترین خودکارایرانی اداری برای نوشتن

 خودکار کنکو :

که سه رنگ مشکی وآبی وقرمز در بازار عرضه می شود وطراحی آن ساده وسبک وبدنه شفاف دارد که می توان از بیرون آن میزان جوهر آن را مشاهده کرد وخودکار خوبی برای نوشتن محسوب می شود .

پنتر :

پنتر یکی از برند های محبوب خودکار ایرانی است که به دلیل ظرافت ظاهری وتنوع رنگ عالی که دارد از بهترین خودکار های برای نوشتن به شمار می رود که بین دانش آموزان ودانشجویان محبوبیت خاصی دارد. بدنه خودکار پنتر پلاستیکی وسبک است. ودر قسمت قرار گرفتن انگشتان پوششی مخمل دار دارد تا انگشتان سر نخورد ومخمل آن قسمت هم رنگ جوهر درون خودکار است .که تشخیص را موقع برداشتن خودکار آ سان می کند .

کیان :

برند خودکاری ایرانی است که به کشورهای همسایه نیز صادر می شود .ودارای تنوع رنگ وقیمت مناسب نیز است.   جوهر دهی یکسانی دارد در 5 رنگ در بازار عرضه می شود .

جوهر این خودکار در اقلیم های گوناگون ایران ودیگر نقاط قابل استفاده است وودست خوش تغییرات ناشی از آ بوهوا ورطوبت محیط نمی شود . وخرید عمده این خودکار برای ادارات وموسسات به صورت عمده به صرفه تر است .

بهترین مارک خارجی خودکار

اگر چه توصیه ما همیشه از برند های ایرانی است.اما در بعضی موارد وبرای نیازهای خاص مجبور هستیم به سراغ برندهای خارجی مانند : استدلر و پارکر برویم .

استدلر :

استد لر که محصول یک شرکت آلمانی است وبهترین مارک در مدادرنگی نیز می باشد . وسلبقه طولانی در عرصه لوازم التحریر دارد که این خودکار دارای طیفی وسیع از رنگهاست هم دارای جوهر با کیفیت ومرغوب وهم نوکی با ضخامت وقطر مناسب است. که نوشتن با این خودکار خود یک تجربه ای عالی است . از همه مهمتر این شرکت در تولید محصولات خود به محیط زیست توجه فراوانی دارد .

پارکر :

که یک کمپانی پارکر تولید کننده معروفترین وبهترین خودکار خارجی ولوکس است. که فعال است واز سال 1888میلادی تاء سیس وآغاز به کار کرده ودر جهان محبوب است . وافراد سرشناس از این خودکار برای نگارش وامضاء استفاده می کنند . فقط چون لاکچری بودن آن قیمت بسیاری بالایی دارد که به همین دلیل نمی توان این خودکار را بهترین خودکار خارجی از لحاظ ارزان بودن قیمت دانست .این خود کار انتخابی خوبی برای کلکسیونر ها است .

خرید بهترین خودکار اداری از فروشگاه آواکادو

 

محصولات پیشنهادی

اشتراک گزاری این مطلب در:

فهرست