بهترین خودکار اداری
لوازم تحریر مدیریتی

معرفی لوازم تحریر دختر کفشدوزکی

دختر کفشدوزکی، کارتونی که از 2015 در فرانسه ساخته و پخش شده و هم اکنون در بیش از 40 کشور دنیا از جمله ایران پخش می شود. این کارتون محبوب، به قدری برای کودکان و نوجوانان جذاب بود که بر روی وسایل مورد نیاز آن ها مانند لباس، لوازم تحریر و غیره چاپ شده و به فروش رسید. در این مقاله می خواهیم در مورد لوازم تحریر دختر کفشدوزکی، علت برتری آن نسبت به دیگر طرح های کارتونی و همچنین اهمیت طرح لوازم تحریر برای شکل گیری شخصیت دانش آموز صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

چرا لوازم تحریر دختر کفشدوزکی مناسب است؟

محبوبیت لوازم تحریر دختر کفشدوزکی از محبوبیت این شخصیت کارتونی نشئت می گیرد. همانطور که می دانید، کودکان از شخصیت های کارتونی محبوب خود الگوبرداری می کنند. همزاد پنداری و الگوبرداری از شخصیت های کارتون ها، آن جایی مشخص می شود که کودک دوست دارد عکس آن شخصیت کارتونی به خصوص را دائماً در وسایل اطراف خود مشاهده کند.  یکی از این وسایل که با طرح شخصیت کارتونی مورد علاقه کودک تزئین می شود، لوازم تحریر است. طرح روی جلد دفتر مورد استفاده کودک در مدرسه، لوازم تحریر دیگر آن می توانند در شکل گیری شخصیت وی به صورت ناخودآگاه تاثیر بگذارند. پس پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید یک لوازم تحریر طرح دار کارتونی برای فرزندتان بخرید، ابتدا در مورد آن شخصیت کارتونی کمی تحقیق کنید.

درباره ی دختر کفشدوزکی

دختر کفشدوزکی، کارتونی است از زندگی یک دختر نوجوان دبیرستانی که با کمک یک استاد نیروهای فرازمینی پیدا کرده و با کمک دوستان خود به مبارزه با نیروهای شر می پردازد. این کارتون، یک نمود کامل از قدرت منحصر به فرد دختران، اهمیت کار گروهی و نحوه ی مقابله با احساسات منفی است. پیام های پنهانی کارتون دختر کفشدوزکی به گونه ای طراحی شده اند که کودک یا نوجوان مشاهده کننده را تشویق به قرارگیری درست در گروه می کنند. کنترل هیجانات و احساسات منفی یکی از مهم ترین مسائل در کودکان و نوجوانان است که در این کارتون به خوبی به فرد آموزش می دهد. بنابر آموزش های نهان این کارتون و تاثیرات مثبتی که بر روی ناخودآگاه کودک می گذارند، لوازم تحریر دختر کفشدوزکی، یک انتخاب خود برای کودکان خواهد بود.

لوازم تحریر دختر کفشدوزکی

طرح دختر کفشدوزکی را می توانید بر روی اکثر لوازم تحریر تولید شده پیدا کنید. محبوبیت این شخصیت کارتونی به قدری زیاد است که حتی بر روی لباس ها، لیوان و دیگر لوازم مورد نیاز کودکان نیز چاپ شده است. از جمله لوازم تحریر دختر کفشدوزکی که می توانید تهیه کنید عبارت است از:

 

  • جامدادی دختر کفشدوزکی
  • مداد دختر کفشدوزکی
  • تراش و پاک کن دختر کفشدوزکی
  • کوله پشتی دختر کفشدوزکی
  • دفتر مشق دختر کفشدوزکی
  • دفتر نقاشی دختر کفشدوزکی
  • و غیره

اگر بخواهیم این لیست را به طور کامل بیان کنیم، احتمالاً باید ساعت های بسیاری را برای مطالعه ی آن صرف کنید. در میان لیست لوازم تحریر دختر کفشدوزکی، دفتر می تواند پر کاربردترین گزینه باشد. دفتر دختر کفشدوزکی یا دفتر نقاشی می تواند یک انتخاب خود برای هدیه دادن به کودکان باشد. حتی اگر می خواهید لوازم تحریر فرزندتان را خریداری کنید، دفتر طرحدار می تواند برای انتخاب گزینه ی مناسبی باشد. پیشنهاد می کنید لوازم تحریر و ابزار آلات اصلی را ساده و رنگی و یا با طرح های بدون شخصیت کارتونی انتخاب کنید. چرا که این دسته از لوازم تحریر و ابزارها مانند جامدادی، کیف، تراش و موارد دیگر می توانند برای سال های متمادی مورد استفاده قرار گیرند. دلیل دیگر آن نیز این است که این لوازم دائماً جلوی چشم هستند و اگر ساده انتخاب شوند، همیشه جذاب و زیبا خواهند بود.

اگر فرزند شما به دختر کفشدوزکی علاقه مند است، می توانید از دفتر دختر کفشدوزکی با شخصیت های مختلف این کارتون برای او خریداری کنید. در این صورت هم از نوشت افزار دختر کفشدوزکی برای او خریده اید، هم تاثیر الگوبرداری کودک از شخصیت کارتونی مثبت را در نظر گرفته اید و هم با خرید نوشت افزار دیگر با طرح ساده، انتخاب معقولانه ای را انجام داده اید.

خرید لوازم تحریر دختر کفشدوزکی از فروشگاه آواکادو

محصولات پیشنهادی

اشتراک گزاری این مطلب در:

فهرست