جاموبایلی چوبی
فلش تبلیغاتی

کاغذ A4

 مطرح ترین برند های کاغذ A4 که در این مرکز همواره در طول سال ارائه می شود دبل آ ( Double A ) ، پیپر وان ( Paper One ) ، کپی مکس ( CopiMax ) ، گلد ( Gold ) و … می باشد. یادآوری این نکته ضروری است که قیمت کاغذ آ۴ گاها در طول یک روز تا چند بار تغییر می کند.

کاغد A4 کپی مکس و یا CopiMax پرمصرف ترین کاغذ حال حاضر بازار کشور می باشد. کاغذ CopiMax به دو صورت در بازار موجود می باشند. کاغذ کپی مکس مرغوب مرغوب مجموعه در دورنگ بسته بندی قرمز و ابی با برش  داخل کشور می باشند.  کاغذ A4 CopiMax دارای وزن هر برگ ۸۰ گرم می باشند و به صورت بسته ای عرضه می شوند. هر بسته شامل ۵ بسته کاغذ A4 با تعداد ۵۰۰ برگ می باشند. کاغذ A4 کپی مکس مرغوب ارائه شده در چاپ متین همگی با بالاترین کیفیت و با ضمانت اصالت کالا عرضه می شوند.

خرید کاغذ A4  در فروشگاه لوازم تحریر آواکادو

ویژگی های کاغذ CopiMax :

  • کشور سازنده : اندونزی برش ایران
  • سایز های قابل عرضه : A4 و A3
  • وزن کاغذ : ۸۰ گرم
  • بسته بندی : کیسه ای
  • خاصیت ضد حلقه : ندارد

کاغذ سل پرینت ( Cell Print) از دیگر برند های مطرح و پرمصرف بازار کاغذ کشور می باشد. وزن کاغذ های سل پرینت ۸۰ گرمی واقعی و مرغوب می باشد. کاغذ A4 سل پرینت ( Cell-Print ) برای پرینتر های جو هر افشان ، لیزری و یا کپی فکس بسیار مناسب می باشد. ابعاد کاغذ ها ۲۱۰ در ۲۹۷ میلیمتر می باشد. هر بسته شامل ۵ بسته کاغذ با تعداد ۵۰۰ برگ می باشند. کاغذ A4 سل پرینت بدون پُرز ارائه شده در چاپ متین همگی با بالاترین کیفیت و با ضمانت اصالت کالا عرضه می شوند.

ویژگی های کاغذ Cell Print :

سایز های قابل عرضه : A4

وزن کاغذ : ۸۰ گرم

بسته بندی : جعبه ای درجه یک

خاصیت ضد حلقه : دارد

کاغذ دبل آ یا Double A در سالیان گذشته همواره از بهترین و برترین برند های پرمصرف بازار داخل کشور می باشد. کاغذ دبل آ از ماندگارترین کاغذ ها برای پرینتر های دورو با کنتراست بالا می باشد. کاغذ  دبل آ کمترین جذب گرد و غبار را نسبت به سایر کاغذ ها داشته که این امر سبب می شود که کاغذ Double A باعث افزایش طول عمر پرینتر شما گردد. از دیگر ویژگی های کاغذ A4 دابل آ خاصیت ضد حلقه شدن آن یا Anti curl می باشد. خمیر کاغذ DoubleA از چوب درختان اکالیپتوس در زمین های بلا استفاده تهیه می گردد. کاغذ دبل آ به صورت کارتنی و در هر کاتن ۵ بسته ۵۰۰ عددی عرضه و به فروش می رسد.

ویژگی های کاغذ Double A :

کشور سازنده : تایلند

سایز های قابل عرضه : A5 , A4 , A3

وزن کاغذ : ۸۰ گرم

بسته بندی : کارتنی

خاصیت ضد حلقه : دارد

کاغذ A4 پیپر وان یا Paper One نیز از برند های درجه یک بازار ایران بوده و همیشه در صدر پرفروش ترین کاغذ A4 محسوب شده است. کاغذ Paper One ساخت کشور اندونزی بوده که همواره کشور اندونزی برترین کیفیت کاغذ را در آسیا تولید می کند. کاغذ پیپروان غالبا تراکمی بالای ۸۵ را دارا بوده است. چاپخانه های بزرگ از کاغذ آ۴ پیپر وان همواره برای چاپ سررسید های با کیفیت و همچنین مجلات و کتب گران قیمت استفاده می کنند. ادارات دولتی ، بانک ها و مراکز مهم همیشه به دلیل تراکم بالا و عدم پوسیدگی کاغذ Paper One در گذشت سال ها ترجیح خود را به استفاده از این محصول قرار می دهند. کاغذ A4 Paper One به صورت کارتنی و در هر کارتن ۵۰ بسته ۵۰۰ عددی عرضه و به فروش می رسد.

ویژگی های کاغذ Paper One :

کشور سازنده : اندونزی

سایز های قابل عرضه : A4

وزن کاغذ : ۸۰ گرم

بسته بندی : کارتنی

خاصیت ضد حلقه : دارد

محصولات پیشنهادی

اشتراک گزاری این مطلب در:

فهرست