کاغذ A4
انواع دفتر یادداشت

فلش تبلیغاتی

فلش تبلیغاتی، انواع هدایایی تبلیغاتی که میشه در بازار به آنها اشاره کرد فلش های تبلیغاتی هستند که به صورت فلش مموری ها و خد مات چاپ و حکاکی بر روی آنها است که میشود .به انواع فلش مموری کارتی “فلش مموری فلزی “فلش مموری چرمی و فلش مموری کریستالی اشاره کرد .

سفارش انواع هدایای تبلیغاتی بصورت آنلاین

یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی فلش مموری تبلیغاتی است. سرعت بالای این کالای کوچک و کم حجم در ثبت اطلاعات و همچنین استفاده آسان آن باعث شده است تا بسیار پرطرفدار باشند. به همین دلیل است که اکثرکاربران کامپیوتر حداقل یک فلش مموری برای نگهداری و یا انتقال اطلاعات در اختیار دارند و از سوی دیگر روز به روز شاهد تنوع در مدل و نوع این کالاها در بازار هستیم مانند: فلش مموری چرمی، فلش مموری استیل، فلش مموری کارتی، فلش مموری اختصاصی و فلش مموری OTG.

امروزه این هدیه تبلیغاتی با انواع مختلف تجهیزات دیجیتالی مانند کامپیوترها، نوت بوک ها، دوربینهای عکس برداری و فیلم برداری، گوشی های موبایل هوشمند و تبلت ها در ارتباط است

انواع فلش مموری اختصاصی

فلش تبلیغاتی موجود و متداول در بازار ایران مطابق لیست زیر است:

  • فلش مموری  فلزی
  • فلش مموری کریستال
  • فلش کارتی
  • فلش مموری چرمی
  • فلش مموری خودکار
  • فلش چرمی

شما می توانید بسته به نیاز خود به خرید هر یک از انواع این فلش های اختصاصی بپردازید. فلش های چرمی برای هدیه به مدیران شرکت های همکار و افراد مهم بسیار مناسب هستند و می توانند ارزش هدیه ی شما را دوچندان کنند. همچنین فلش های کارتی می توانند ایده ای خاص و جالب برای ارائه ی هدیه ی تبلیغاتی باشند. فلش مموری های خودکاری برای ارائه به کارمندان شرکت ها و سازمان ها مناسب است و می تواند استفاده ی دوچندانی برای این افراد داشته باشد. بپردازید. قیمت فلش مموری سفارشی متغییر است و ظرفیت آن ها نیز از  4 تا 64 گیگابایت متغیر است. در میان این مدل ها، فلش فلش به شکل کارت و فلزی بسیار محبوب و پر استفاده اند. بطور کلی در خرید فلش تبلیغاتی چند نکته زیر را رعایت کنید:

  1. یک برند شناخته شده بخرید.
  2. سعی کنید فلشی با ظرفیت بیش از ظرفیت مورد نیاز بخرید.
  3. فلشی بخرید که گرانتی داشته باشد بویزه برای خریدهای گرانتر.
محصولات پیشنهادی

اشتراک گزاری این مطلب در:

فهرست