انواع محصولات چوبی اداری
کاغذ A4

جاموبایلی چوبی

جاموبایلی چوبی  و مزایای استفاده از استند موبایل؛ امروزه حتی کودکان هم موبایل دارند. در نتیجه میتوان نتیجه گرفت استفاده از تلفن همراه قسمتی از زندگی روزمره شده است. و سخت ترین قسمت نگه داشتن موبایل با دست به مدت طولانی است. حتی زمانی که به گوشی موبایل خود نیازی نداریم نگه داری موبایل در حالت و جای مشخص به فضایی احتیاج دارد؛ که در صورت آلارم بتوانیم به راحتی مشاهده کرد.

خرید جا موبایلی چوبی

مزایای خرید استند موبایل
استند های موبایل اغلب اوقات بیشترین استفاده را در میز تحریر دارند. گاهی اوقات به هنگام ورود به خانه یا منزل برای گذاشتن کلید و موبایل دچار مشکل میشوید. یا به هنگام خروج گم میکنید.
برای همین اغلب اوقات یک استند چوبی یا ظروف مختلف برای نگه داری کلید و موبایل انتخاب میکنیم. حال هولدرهای موبایل مجموعه یارگیفت علاوه بر ویژگی های مانند استند موبایل و جای اکسسوری، دارای ساعت، تقویم دائمی و گلدان های مینیاتوری میباشند.که خود باعث صرفه جویی در زمان شما میشود.

می توان گفت که امروزه در حین انجام اکثر کارها نیاز به استفاده از گوشی های همراه هم خواهیم داشت! در برخی از این کار ها مثل رانندگی، دوچرخه سواری و یا تماشای ویدیو و.. روی میز، باید از استند یا پایه های نگهدارنده استفاده کنیم. اما شما لازم نیست که حتما آن را بخرید بلکه می توانید دست به کار شده و خودتان یک نگهدارنده یا هولدر گوشی بسازید.

با نگاهی به بازار هولدر، استند یا نگهدارنده موبایل ها متوجه مدل های گسترده آن ها می شوید. اما شاید دوست داشته باشید که خودتان آن را برای سرگرمی، جنبه اقتصادی یا کاردستی و.. بسازید. ساخت هولدر با ارزانترین لوازم امکان پذیر است.

امروزه با استفاده از انواع چوب می توانیم جا موبایلیهای زیبا وساده ای را تهیه کرده واز داشتن آن لذت برده ودر هر شرایط بتوانیم از آن استفاده بهینه بکنیم .

جا موبایلی های موجود در بازار انواع واقسام مختلفی دارند بنا برهر سلیقه ای می توان تهیه کرد .
بعضی از آنها علاوه بر جاموبایلی ساعت وحتی جا خودکار نیز تعبیه شده وبرای رومیز کار وسیله ای شیک وکار امد ی است وهمچنین دادن هدیه به دوستان وهمکاران مناسب وزیبا است .

محصولات پیشنهادی

اشتراک گزاری این مطلب در:

فهرست