صابون کاغذی
مدادهای آکواریوم

خمیر بازی

خمیر بازی اسباب بازی مناسب برای رده سنی 3 تا بزرگسال محسوب میشود. در زمان خردسالی کودکان با خمیربازی میتوانند خلاقیت خود را تقویت کنند. اما بدلیل خطرناک بودن مایع سمی خمیربازی اغلب والدین خیلی مایل به خرید آن نیستند. که این خود یکی از غلفت های والدین محسوب میشود.
زیرا کودک نیاز به تقویت قوه تخیل و خلاقیت دارد؛ و بازی کردن با پدر و مادر نیز به کودک حس امنیت و رضایت میبخشد. همچنین میتوان گفت استفاده از خمیربازی نقطه عطفی برای تربیت کودکان و گذراندن زمان با آن ها بحساب می‌آید.

در ایران خمیربازی آریا سالیان سال فعالیت خود را ادامه داده است و با رنگ ها و قالب های متنوع کودکان را سرگرم میکند.
از مهمترین برند های خارجی میتوان به Play Dough اشاره کرد که از کیفت بسیار خوبی برخورد دار میباشد. در آواکاد میتوانید انواع اسباب‌بازی های مناسب برای کودکان نیز خریداری کنید. همچنینی ما را در شبکه مجازی اینستاگرام آواکادو میتوانید دنبال کنید.

در برخی از مدل ها کاتالوگ یا CD قرار دارد؛ که به کودک ساخت وسایل بیشتری را آموزش می‌دهد. خرید اینترنتی از سایت های معتبر می تواند گزینه بسیار مناسبی برایتان محسوب شود چرا که می تواند بیشترین گزینه را برای خرید در اختیارتان قرار دهد و در عین حال می توانید با سرعت بیشتری محصول مورد نظر خود را بیابید. خمیر بازی کودک قیمت بالایی ندارد اما لازم است بودجه خود را قبل از خرید تعیین کنید.

محصولات پیشنهادی

اشتراک گزاری این مطلب در:

فهرست