ست لوازم تحریر فانتزی
خمیر بازی

صابون کاغذی

صابونهای کاغذی نوعی از صابون قابل حمل و  استفاده از آن بسیار راحت میباشد.

ویژگی های صابون کاغذی

صابون کاغذی دارای ویزیگیهای خاص است.همان طور که میدانید استفاده ازصابونهای معمولی در مسافرت ومحل کار ومدرسه بسیار سخت است.
چرا که بعداز استفاده خیس شده در حالی که صابونهای کاغذی به دلیل ورقه‌ای بودن استفاده از آن بسیار راحت است. بدین صورت می توانیم هر مقدار را که نیاز داریم بدون نگرانی از خیس شدن مابقی ان استفاده کنیم .
یکی دیگر از مزایای این نوع صابونها جذابیت و فانتزی آن برای کودکان وتشویق آنها برای رعایت بهداشت فردیشان است.

مزایای بعدی این صابونها سبک وحمل اسان ان که به شما کمک میکنه همیشه ودر همه جا در دسترستان به راحتی باشد وهمچنین داشتن رایحه های خاص ومتفاوت وخوشایند که در رنگهای کاغذی ان به شما ارائه میشود.
تاریخچه صابون : مواد اولیه صابون از چربی گاو تهیه شده که با ترکیبات دیگر و اسانس‌هایی مثل روغنهای نخل، زیتون، نارگیل و… به شگل قالب درآمده ودر بازار عرضه میشود.

 

آیا دوست دارید در سفر و محل کار و مدرسه سلامت بمانید و از بیماری در امان باشید؟می دانیم که شستن دستها با آب و صابون یک روش ساده و درعین حال موثر برای جلوگیری از بیماری است.
پیشنهاد ما برای جلوگیری از بیماری وآلودگی در محل کار، مدرسه و مسافرت استفاده از صابونهای کاغذی است. این محصول فانتزی در شکلهایی زیبا کم حجم و بسته بندی جذاب تهیه شده است.

برای تهیه خرید صابون کاغذی میتوانید از گالری محصولات ما بازدید کنید

محصولات پیشنهادی

اشتراک گزاری این مطلب در:

فهرست