لوازم تحریر دانشگاه
ست هدیه اداری

انواع جامدادی

انواع جامدادی، در چندین قرن گذشته وسیله‌ای به نام جامدادی وجود نداشت. به همین دلیل همه افراد برای حمل وسایل خود از پارچه یا دستمال استفاده می‌کردند. به مرور زمان جوامع مختلف به شکل توسعه یافته امروزی درآمدند و ابزار و وسایل‌هایی مانند جامدادی را تولید کردند. در ابتدا برای تولید جامدادی‌ها از چوب استفاده می‌شد‌. با گذشت زمان فلز، پلاستیک، چرم و پارچه نیز برای تولید جامدادی مورد استفاده قرار گرفت‌.

خرید انواع جامدادی در فروشگاه لوازم تحریر آواکادو

برای خرید جامدادی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

امروزه جامدادی‌ها در دسته ی ابزار و وسایل کاربردی قرار می‌گیرند و استفاده‌های زیادی دارند. از جامدادی‌ها برای حمل خودکار، تراش، مداد، مداد شمعی، خط کش و… می‌توان استفاده کرد. امروزه بیشتر دانشجویان و دانش آموزان از جامدادی استفاده می‌کنند. به همین دلیل برای خرید آنلاین جامدادی باید به نکات مهمی توجه کرد که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم. جامدادی‌ها انواع مختلفی نیز خواهند داشت که در ادامه مطلب تمام آنها را با ذکر جزئیات بررسی می‌کنیم.

خرید آنلاین جامدادی فلزی

این مدل از جامدادی به عنوان یک وسیله قدیمی نیز شناخته می‌شود که هنوز هم طرفداران خودش را دارد. خرید جامدادی فلزی مقرون به صرفه می‌باشد. جامدادی‌های فلزی به خوبی می‌توانند نوشت افزارهای شما را حمل نمایند. به همین دلیل به عنوان جامدادی‌های کاربردی نیز شناخته می‌شوند که با توجه به نیاز و سلیقه افراد قابل خریداری خواهند بود. این مدل از جامدادی‌ها مقاومت خوبی را در برابر ضربه خواهند داشت. علاوه بر این یکی از عمده دلایل خرید جامدادی فلزی طول عمر بالا و استحکام آن می‌باشد.

خرید آنلاین جامدادی چوبی

با خرید جامدادی چوبی می‌توانید از مزایای منحصر به فرد آن استفاده نمایید. جامدادی‌های چوبی انتخاب کسانی خواهند بود که سلیقه خاصی دارند. بیشتر افرادی که در زمینه‌های هنری فعالیت می‌کنند از جامدادی‌های چوبی استفاده می‌نمایند. بیشتر جامدادی‌های چوبی از مواد خوب و با کیفیتی ساخته می‌شوند که می‌توانند تا سالیان بسیار زیادی از نوشت ‌افزارهای شما محافظت نمایند. این مدل از جامدادی‌ها بیشتر برای طراحان و نقاشان انتخاب خوبی به حساب می‌آیند. تاریخچه تولید و استفاده از جامدادی‌های چوبی به چندین سال گذشته برمی‌گردد. بیشتر جامدادی‌های چوبی وزن بسیار بالایی دارند و برای حمل کردن نوشت افزارها مناسب نخواهند بود. با این وجود نمونه‌های قابل حمل آن نیز در بازار وجود دارند.

خرید جامدادی پلاستیکی

امروزه خرید آنلاین جامدادی‌های پلاستیکی نیز امکان پذیر می‌باشد. یکی از ویژگی‌های بارز جامدادی‌های پلاستیکی وزن بسیار سبک آنها می‌باشد. با وجود اینکه این جامدادی‌ها از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار نمی‌باشند اما برای حمل آسان وسایل گزینه بسیار خوبی محسوب می‌شوند. برای ساخت این جامدادی‌ها نیازی به صرف زمان یا هزینه بسیار زیادی نخواهد بود. چرا که جامدادی‌های پلاستیکی به آسانی تولید می‌شوند و در عین حال از قیمت بسیار کمی نیز برخوردار می‌باشند. جامدادی‌های پلاستیکی در دسته جامدادی‌های محبوب کودکان قرار می‌گیرند.

جامدادی چرمی

هنگام خرید جامدادی چرمی باید به نکات مهمی توجه کنید. این مدل از جامدادی از کیفیت بسیار خوبی برخوردار می‌باشد. در طراحی جامدادی‌های چرمی از ایده‌های جدیدی استفاده می‌شود. به همین دلیل این مدل از جامدادی‌ها به عنوان وسیله‌های لاکچری و فوق العاده ای شناخته می‌شوند که می‌توانند وظیفه حفاظت از مدادها و نوشت افزارهای شما را بر عهده بگیرند. چنانچه برای تولید جامدادی از چرم طبیعی استفاده شده باشد، باید انتظار قیمت بالایی را داشته باشید. با این حال در تولید جامدادی‌های چرمی از چرم صنعتی نیز می‌توان استفاده کرد که نسبت به چرم طبیعی قیمت بسیار کمتری خواهد داشت. جامدادی‌های چرمی با وجود کیفیت بسیار خوب و دوام بالا، مقاومت چندان زیادی را در برابر ضربه نخواهند داشت.

جامدادی پارچه ای

جامدادی‌های پارچه‌ای از قدیمی‌ترین وسایلی می‌باشند که مورد استفاده قرار می‌گیرند. در گذشته بیشتر نقاشان از این مدل جامدادی‌ها برای حمل مداد و وسایل طراحی استفاده می‌کردند. امروزه جامدادی‌های پارچه ای دوباره تولید شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند. با وجود اینکه این جامدادی‌ها مقاومت زیادی ندارند اما از قیمت خوبی برخوردار می‌باشند. بنابراین برای خرید آن‌ها نیاز به بودجه بسیار زیادی نخواهد بود. علاوه بر این جامدادی پارچه ای به عنوان یک وسیله خاص شناخته می‌شود که می‌تواند استفاده‌های زیادی داشته باشد. جامدادی‌های پارچه ای انعطاف پذیر، نرم و قابل شستشو می‌باشند و برای استفاده در گالری‌های نقاشی گزینه بسیار خوبی محسوب خواهند شد.

جمع بندی

امروزه با توجه به افزایش خرید جامدادی، توجه به نکات مهم در هنگام خرید آنها نیز افزایش پیدا کرده است. علاوه بر دانشجویان، دانش آموزان و آموزگاران، افراد بسیار زیادی از جامدادی‌ها برای حمل وسایل مورد نیاز خود استفاده می‌کنند. در حال حاضر جامدادی‌ها به عنوان یکی از بهترین ابزار حمل نوشت افزار شناخته می‌شوند که کاربردهای متعددی خواهند داشت‌. علاوه بر این برای شرکت در جلسات آزمون، دسته‌بندی ابزار و وسایل طراحی و‌‌… می‌توان از جامدادی‌ها استفاده نمود. قیمت جامدادی‌ها با توجه به جنس آنها متغیر خواهد بود. به علاوه برندهای تولید کننده نیز نقش مهمی را در تعیین قیمت ایفا خواهند کرد‌. چنانچه جامدادی مورد نظر شما با استفاده از هنر دست تولید شده باشد، گرانتر خواهد بود‌‌. هرچه جامدادی مورد نظر شما از جنس بهتری برخوردار باشد قیمت آن نیز به همان نسبت افزایش پیدا خواهد کرد

محصولات پیشنهادی

اشتراک گزاری این مطلب در:

فهرست