بهترین مارکر
دفتر مشق

بوک مارک فانتزی

بوک مارک فانتزی، خوشبختانه فرهنگ کتاب خوانی در دنیا جا افتاده وخواهان کتاب وعلم روز به روز بیشتر شده است .به همین دلیل با افزایش نیاز وسیله ها وابزار بیشتری لازمه است.

از قدیم تا حال برای کتاب خوانی وکتاب نوشتن و….از ابزارهای مختلفی استفاده می شده تا کار خود را اسان کنند. اگر شما اهل کتاب خواندن ومجله یا نوشتن کلمه هستید فکر کنم بوک مارک های چوبی وسیله خوبی برای شما باشد .حتی دانش اموزان که یک سبک فانتزی وخاصی دارند .نیز می توانند از این بوک مارک های چوبی براق فانتزی استفاده کنند.    بوک مارک ها به دلیل ساختار کوچک وسبکی که دارد حمل ان ها اسان است وقیمت مناسبی دارند.  خرید لوازم تحریر فانتزی

ازانجا یی که تنوع بوک مارک ها از لحاظ جنسی ورنگ بسیار زیاد است.گزینه ایبسیار خوبی برای هدیه دادن نیز می باشد بوک مارک به نام های نشانک یا نشان گزار نیز نامیده می شوند.

این وسیله فانتزی بسیار کار برد ی است.شما می توانید هم هنگام خواندن قران “کتاب”مجله ونوشتن مطالب وسیله ای بسیار مناسب است .بخصوص دانش اموزان وکنکوری ها ی عزیز که کتابهای قطوری دارند وخواندن کتاب ها بیشتر از یک هفته طول میکشد پس از اتمام خواندن  کتاب این وسیله کوچک چوبی را بین صفحات کتاب یا ورقه جزوه ها قرار می دهیم تا برای استفاده مجدد به راحتی صفحه مورد نظر را پیدا کنیم .و کتاب را از جایی که تموم کردیم دوباره شروع کنیم.

جنس بوک مارک از چیست؟

جنس بوک مارک ها بیشتر از چوب است که مدل ها وابعادان مختلف هستند که خود این بوک مارک ها از نظر چوبی از لحاظ جنس به چند دسته تقسیم می شوند ولی پر استفاده ترین ان ها از چوب ام دی اف سه میل ساخته می شود که توسط یک لایه کاغذ طرح دار روی ان را می پوشاند .  نکاتی که هنگام خرید بوک مارک باید توجه دکنید دقت داشته باشید که با توجه ونیاز و شرایط خرید کنید.

یعنی اگر کتاب های کوچک را خریداری می کنید تا در مسیر رفت وبرگشت یا مکان های شلوغ مطالعه کنید بهتر است از بوک مارک یا همان نشانکر ی که دارای ابعاد کوچک است استفاده کنید تا دست و پا گیر نباشد .

نکته دوم به جنس بوک مارک ها فانتزی دقت کنید در بازار انواع مختلفی از این محصول وجود دارد که متناسب با سلیقه خودمی توانید خرید کنید .ولی نشانک هایی که دارای جنس چوب وفلزی هستند بهترین گزینه برای انتخاب هستند زیرا دوام بالایی دارند.

سومین نکته بدانید قیمت بوک مارک بستگی به جنس ومتریال ان دارد .بوک مارک چوبی از متریال های طبیعی وسبک ساخته می شوند که بسیار کار برد ی ومقرون به صرفه هستند.

محصولات پیشنهادی

اشتراک گزاری این مطلب در:

فهرست