آموزش خمیر بازی
انواع زونکن

تخته شاسی یا زیر دستی

تخته شاسی یا اتخته زیر دستی وسیله ای است که در جهت نگهداری تعدادی برگه با سایز مختلف از ان استفاده می گردد .  استفاده از تخته‌شاسی زمانی کاربرد پیدا کرد که جا به جای کردن برگه‌های گوناگون در ابعاد وسایزمختلف برای افراد سخت و طاقت فرسا باشد .
قطعا شما هم با این شرایط روبرو شده اید. زمانی که تعدادی ورق کاغذ همراه خود حمل می‌کنید و همه انها به صورت به هم ریخته درون کیف شما بدون نظم مشخص پراکنده شده اند. همچنین مسلما نمی‌توانید روی برگه کاغذ بدون داشتن زیر دستی اقدام به نوشتن کرد.
اینجاست که یک تخته شاسی مناسب به کمک شما می اید با داشتن زیر دستی می توانید به راحتی کاغذ های خود را منظم کرده و انها را به قفل تخته شاسی پیوست کنید . وبه راحتی هرجاکه خواستید بدون اینکه دنبال یک سطح صاف برای نوشتن بگردید شروع به یاد داشت برداری کنید. خرید انواع تخته شاستی در آواکادو

تاریخچه تخته شاسی

تخته‌شاسی در انگلیسی بهclipboard شناخته می شود مخترع ان جرج هنری هانزبین در اوایل 1980میلادی است.           تخته شاسی همزمان با پیدایش فروشگاهای زنجیره ای یا فروش زنجیره ای ظهور پیدا کرد .هنگامی که در پروسه انبار داری نیاز به وسیله ای جهت ثبت وورود وخروج کالا ها ییکه هر روز اضافه یا کم می شوند بود.

لذا زیر دستی به ابزاری بسیار کار بردی برای مدیریت انبار در گذشته بود.

امروزه از این وسیله کار بردی تنها در انبار ها استفاده نمی شود .از بانک ها تا مدارس گرفته تا استفاده در مسابقات بزرگ ورزشی برای نوشتن نتایج لحظه ای یا حتی در سوپر مارکت ها از تخته شاسی به عنوان زیر دستی استفاده می شود.

برای راحتی افراد که می خواهند از تخته شاسی استفاده کنند .طرح های خاصی بر روی ان ها شکل گرفته مثلادر کنار تخته شاسی محل قرار گرفتن خودکار یا خود نویس طراحی شده .برای کودکان از طرحهاو رنگهای شاد ومناسب سن کودکان ودانش اموزان دختر وپسر تهیه شده است .

تخته‌شاسی ها دارای قفل است کهخیلی راحت ورقه ها در ان کلید شده واجازه نمی دهد که ورقه روی زمین بیفتد این قفلها درسه مدل متفاوت روی تخته شاسبی نصب شده که به انتخاب مشتری هر کدام را که مناسب بداند را انتخاب می کند.

می توانیم تخته شاسیها را با قیمت بر اساس کوچک وبزرگی وجنس ورنگ و طرح دلخواه خریداری کرد وهدیه مناسب برای کودکان وعزیزان داست

تخته شاسی - خرید تخته شاسی - تخته کاغذ اداری - تخته کاغذ گوگولی

با وجود تکنولوزی و پیشرفت و جایگزین شدن تبلت ها باز انواع تخته‌شاسی دیجیتالی هنوز استفاده می شود.

جنس تخته‌شاسی ها بعضی از ان ها از مقوا /چوبی /شیشه ای وبعضی از ان ها طرح زیر دستی کلاسوری دارند .

سایز تخته‌شاسی مختلف است که استاندارد ان سایز A4 اندازه گیری می شود که برگه های مناسب است.

تخته شاسی - خرید تخته شاسی - تخته کاغذ اداری - تخته کاغذ گوگولی

محصولات پیشنهادی

اشتراک گزاری این مطلب در:

فهرست