لوازم تحریر اداری
دفتر پلنر

لوازم تحریر پسرانه

لوازم تحریر پسرانه٬ لوازم التحریر نیازهای اساسی  کودکان از سنین پایین است. که هم برای مدرسه وهم برای سایر اموزش ها وفعالیتهای در داخل منزل به ان نیاز دارند.   خرید لوازم التحریر ارزان برای مدرسه خرید لوازم التحریر یک اتفاق خوب است که با خرید این وسایل به ما حال خوبی می دهد همان طور که یک  نویسنده با دیدن قلم و کاغذ شروع به نوشتن می کند .دانش اموزان هم با خرید لوازم التحریر به علم ودانش بیشتر علافه مند می شوند .همین ووسایل وابزار ها ووسایل اموزشی هستند که جرقه علم ودانش را در وجود ما زنده می کنند . در بازار خرید لوازم التحریر باسیل عظیمی از وسایل روبرو می شویم.

انتخاب این وسایل که بیشتر شان قیمت بالای دارد دشوار است مهم ام است که بدانیم کدام وسایل برای فرزند شما ضروری تر است.  لوازم التحریر به دودست براساس جنسیت تقسیم شده لوازم التحریر پسرانه و دخترانه لوازم التحریر پسرانه اصولا براساس تم های مورد علاقه پسران مثل شخصیتهای فوتبالیستها وکارتونهای که مورد علاقه پسرانه است برای روی جلد دفترها یا طرح مداد ها وجامدادی وحتی طرح روی کیف وکوله پسران نقاشی شده است .

لوازم التحریر شیک چه چیزهای هستند .لوازم التحریر پسرانه در دسته های تحریر ونگارش ومحصولات کاغذی/ کیف وکوله / جامدادی با تنوع وطرح ورنگ در بازار وجود دارد.لوازم التحریر پسرانه شامل :

 • کوله پشتی
 • دفتر مشق
 • مداد
 • مداد شمعی
 • مدادرنگی
 • انواع واقسام تراش وپاکن
 • گیر دفتر
 • جامدادی
 • کاغذ سفید A4
 • دفتر یادداشت
 • دفتر چسب دار
 • مازیک علامت گذار شابلون وخط کش و…

کوله پشتی

اولین چیزکوله پشتی است که با در نظر گرفتن جنسیت کودک پسرانه ودخترانه بودن که ما الان راجب پسرانه صحبت می کنیم طرحهای که مورد علاقه پسران است مثل شخصیتهای کارتونی /توپ فوتبال / یا افراد فوتبالیستهای مشهور ورنگ انها که مختص به پسران است را باید در نظر بگیریم. دفتر ودفتر چه که یکی از وسایل پر مصرف است که به تعداد زیاد به ان نیاز داریم که در مقاطع دبستان بهتر است از دفتر سیمی با تعداد برگ کم استفاده شود .

چون پسرها کمتر از وسایل خود مراقبت می کنند دفتر انها معمولا زودتر از بین میرود.ولی برای مقطع راهنمایی/ دبیرستان /ودانشگاه خرید دفتر حجیم بسیار هم به صرفه است. مدادومدادرنگی  مدادومدادرنگی های فانتزی وساده در بازار وجود دارد که موقع خرید باید به انها توجه کرد.

مداد

برای کودکان َدبستانی بهتراست مداد نرم بگیریم چرا که مداد نوک سخت ایمنی کمتر دارد . شاید مداد نوک نرم به صرفه نباشد ولی کاملا ایمن است . مدادتراش وپاکن جزو اصلی لوازم التحریر هستند وباید حتما در لیست خرید لوازم التحریر قرار دهیم و برای کار در خانه بهتر است از مدادتراشهای رومیزی استفاده کنیم چون از ریختن اشغال جلوگیری می کند وبرای مدرسه چون مداد تراش کوچک سبک وحمل ان راحتر است را استفاده کنیم.

پاکن

خرید پاکن نیز بسیار باید دقت کنید بسیاری از پاکن ها کاملا نا کارامد وبی استفاده هستند وفقط جنبه تزیین دارند . پاکن خوب باید ضد حساسیت واز مواد با کیفیت باشد. انواع جامدادی  پسرانه پسرها معمولا وسایل بزرگ واپشن دار را دوست دارند .جامدادی پسرها اصولا کشویی و پلاستیکی است . هر چند که این جا مدادیها با طرحهای کار تونی وفوتبالیستی وورزشکاری مورد علاقه پسر ها تزیین شده است.

ماژیکها

ماژیکها برای علامت گذاری مناسب است. برای کودکان دبستانی بهتر است از مازیک های فسفری استفاده نکنیم زیرا برای سلامت چشم انها نا مناسب است .  شابلون وخط کش وپر گار برای گروه دبستان بهتر از مدل پلاستیکی ودارای محافظ گزینه مناسب است وبرای دانش اموزان بزرگتر پرگار و گونیا وشابلون فلزی هم استفاده می کنند.

در پایان یکی از بهترین دوران وخریدها خرید  لوازم التحریر در زمان تحصیل ودانشجویی است.

لوازم التحریر پسرانه در اواکادو میتوانید خریداری کنید.

محصولات پیشنهادی

اشتراک گزاری این مطلب در:

فهرست