ست هدیه اداری
خرید آنلاین لوازم تحریر فانتزی ارزان برای مدرسه

چاپ سالنامه

چاپ سالنامه , یکی از اقداماتی که پیش از سفارش سالنامه و یا سررسید باید به آن توجه ویژه داشته باشید شناخت انواع سالنامه‌ها است. اینکه شما به عنوان مدیر یک کسب و کار قصد بر استفاده از سالنامه تبلیغاتی به عنوان یک استراتژی بازاریابی را دارید، شناخت انواع سررسیدها را برای داشتن اطلاعات بیشتر پیش از سفارش آن ایجاب مینماید.

خرید سررسید امسال

سالنامه وزیری

سالنامه وزیری از قدیم الایام مورد توجه ویژه استفاده کنندگان و همچنین یکی از انتخاب های اولیه هر کسب و کاری به عنوان راهکار تبلیغاتی بوده است. از آنجایی که قطع و سایز این سررسید ها ۲۴ * ۱۷ سانتی متر میباشد، میتواند به عنوان یک سررسید مدیریتی نیز در کنار دیگر هدیه های تبلیغاتی مدیریتی مورد استفاده قرار گیرد.

انواع سررسید وزیری

سررسید های قطع وزیری از لحاظ نوع تقویم صفحات آن نیز به انواع مختلفی دسته بندی میشوند. سررسید وزیری روزانه یا روز شمار، دو روزه، ماهانه یا ماه شمار، یادداشتی و… از این دسته هستند.
سالنامه‌های وزیری از حیث نوع جلد نیز به سررسید وزیری جلد ترمو، سررسید وزیری جلد چرم، اشبالت، جلد گالینگور و سلفون دسته بندی میشوند.

چاپ سررسید وزیری

اگر بخواهیم نگاهی کلی به بحث چاپ و نوع کاغذ این نوع سررسیدها بیاندازیم، عموما از کاغذ های تحریر ۷۰ گرم در رنگ سفید و یا کرم استفاده میشود. همچنین اینکه امکان اختصاصی نمودن آن ها با استفاده از طراحی و چاپ آستر بدرقه در ابتدا و انتهای سررسید نیز وجود دارد.
امکان درج روبان های اختصاصی با درج لوگو و آرم و همچنین چاپ لوگو در تمامی صفحات سررسید و یا حک با داغی یا لیزر روی پلاک جلدِ سررسید نیز وجود دارد.

سالنامه اروپایی

یکی از انواع سررسید‌های تبلیغاتی موجود، سالنامه اروپایی است. سالنامه‌های اروپایی که در قطع ۲۲ * ۱۴ سانتی متر به تولید و چاپ میرسند، معمولا یک انتخاب هوشمندانه برای انواع برند ها، کسب و کارها و یا سازمان هایی هستند که این قطع سررسید را به عنوان یک روش بازاریابی برگزیده اند.

انواع سررسید اروپایی

سررسید های قطع اروپایی از لحاظ نوع تقویم صفحات آن نیز به انواع مختلفی دسته بندی میشوند. سررسید اروپایی روزانه یا روز شمار، دو روزه، ماهانه یا ماه شمار، یادداشتی و… از این دسته هستند.
سالنامه‌های اروپایی از حیث نوع جلد نیز به سررسید اروپایی جلد ترمو، سررسید اروپایی جلد چرم، اشبالت، جلد گالینگور و سلفون دسته بندی میشوند.

صحافی و چاپ سالنامه اروپایی

برای چاپ این نوع سررسید نیز از کاغذ های ۷۰ گرم تحریر سفید و یا کرم رنگ استفاده میشود، صحافی این نوع سالنامه‌های وزیری نیز به علت خوش دست بودن آنها و قابل حمل بودن آسان تر این قطع، بصورت ته دوخت و یا فنری میباشد، روی جلد اغلب این نوع سررسید‌ها نیز یک کش برای احتر تر در دست گرفت آن قرار میگیرد.

سررسید رقعی

سالنامه رقعی تبلیغاتی نیز معمولا در قطع ۲۱ * ۱۴ سانتی متر به چاپ میرسد. این نوع سررسید به دلیل قطع و اندازه استاندارد و قابل حملی که دارد میتواند برای هدیه گیرندگان بسیار کاربردی باشد، همانطور که میدانید کاربرد یک هدیه تبلیغاتی با در معرض دید بودن بیشترِ آن رابطه ای مستقیم دارد و در نهایت تاثیرات مثبت تری روی برنامه تبلیغاتی شما با استفاده از این نوع سررسید را به همراه خواهد داشت.

انواع سالنامه‌های رقعی

سررسید های قطع رقعی از لحاظ نوع تقویم صفحات آن نیز به انواع مختلفی دسته بندی میشوند. سررسید رقعی روزانه یا روز شمار، دو روزه، ماهانه یا ماه شمار، یادداشتی و… از این دسته هستند.
سالنامه‌های رقعی از حیث نوع جلد نیز به سررسید رقعی جلد ترمو، سررسید رقعی جلد چرم، اشبالت، جلد گالینگور و سلفون دسته بندی میشوند.

چاپ و سفارش سررسید رقعی

از جمله موضوعاتی که در صحافی این نوع سررسید ها وجود دارد امکان صحافی بصورت ته دوخت و یا فنری است، همچنین اینکه صحافی فنری میتواند بصورت دوبل باشد و یا تنها از داخل فنری باشد و از رویه بیرونی سررسید فنری مشاهده نشود. بطور کلی این نوع سررسید ها خصوصا نوعِ نوت یا یادداشت دار آن میتواند انتخابی منحصربفرد جهت استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی باشد.

سالنامه جیبی

سالنامه پالتویی و یا همان سررسید جیبی نیز میتواند یک انتخاب بسیار هوشمندانه برای داشتن یک پروسه تبلیغاتی دائمی با استفاده از چاپ این نوع سررسید به عنوان هدیه تبلیغاتی باشد.

انواع سررسید پالتویی

سررسید های قطع پالتویی یا جیبی از لحاظ نوع تقویم صفحات آن نیز به انواع مختلفی دسته بندی میشوند. سررسید جیبی روزانه یا روز شمار، دو روزه، ماهانه یا ماه شمار، یادداشتی و… از این دسته هستند.
سالنامه‌های جیبی از حیث نوع جلد نیز به سررسید پالتویی جلد ترمو، سررسید پالتویی جلد چرم، اشبالت، جلد گالینگور و سلفون دسته بندی میشوند.

صحافی و چاپ سررسید جیبی

در اغلب موارد این نوع سررسیدها به همراه یک خودکار و یا روان نویس به مخاطب ارائه میشوند، این نوع سالنامه ها را میتواند در صحافی های ته دوخت و یا فنری به تولید رساند. همانند دیگر انواع سررسید ها این قطع نیز با کاغذ های ۷۰ گرم کرم رنگ و یا سفید به تولید میرسند.

ارگانایزر

یکی از انواع نفیس و خاصِ سالنامه های تبلیغاتی، سررسید ارگانایزر و یا سالنامه کلاسوری (از انواع سالنامه های مدیریتی)  است. این نوع سررسید ها که دارای یک کیف به عنوان جلد نگهدارنده آن است میتواند یکی از نفیس ترین و بهترین هدیه های تبلیغاتی خصوصا برای ارائه به مدیران باشد. قطع این نوع سالنامه ها به گونه ای متغیر بوده و میتواند کاملا سفارشی باشد. البته به شما توصیه میشود نگاهی به انواع این نوع سررسید ها در وبسایت شرکت تبلیغاتی مجریان بیاندازید.

سالنامه یادداشتی

اگر بخواهیم بطور کامل به سررسید یادداشتی یا سالنامه یادادشت دار  بپردازیم باید مقالاتی مرتبط در این حوزه نیز منتشر نماییم! اما بطور کلی میتوان این نوع سررسید را به عنوان پرکاربرد ترین و محبوب ترین انواع سالنامه ها در میان استفاده کنندگان معرفی نمود. به طور قطع اگر به شما نیز یک سررسید حاوی فضایی مناسب بری نوت برداری با جلدی نفیس به همراه یک خودکار و یا روان نویس جذاب هدیه دهند بسیار خوشحال میشود.
احساس رضایت از دریافت هدیه تبلیغاتی نیز با میزان کاربردی بودن و در معرض دید بودن بیشتر آن رابطه ای مستقیم داشته و در نهایت میتواند تاثیرات مثبتی را روی برنامه تبلیغاتی شما به جای بگذارد.

چاپ سالنامه یادداشت دار تبلیغاتی

صحافی این نوع سررسید نیز میتواند بصورت ته دوخت، و یا صحافی فنر دار بصورت فنر دوبل باشد. از کاغذ های ۷۰ گرم تحریر کرم و یا سفید برای چاپ آن استفاده میشود.
حک آرم و لوگو بر روی جلد آن نیز به این صورت است که اگر جلد سررسید دارای پلاک استیل باشد، حک بصورت لیزر روی پلاک صورت میگیرد، اما اگر سررسید بون پلاک باشد، حک با داغی روی جلد صورت میگیرد.

مزایای سالنامه تبلیغاتی

استفاده از سالنامه در تبلیغات نقش ویژه ای دارد و برای صاحبان مشاغل و کسب وکار مزایای بسیار زیادی دارد

  1. یکی از این مزایا این است که می توانند برای معرفی برند و گسترش حرفه خود از این سررسیدها استفاده کنند. علاوه براین سالنامه ها برای استفاده روزانه تمام اقشار مردم ساخته شده و اکثر هرروزه با آن سروکار دارند و این محصول را مورد استفاده قرار می دهند.
  2. با این تصور که این محصول بسیار پرکاربرد و دارای مصرف روزانه است، بنابراین خواهید دید که تبلیغات با این روش در دید مخاطبانتان تکرار خواهد شد و یکی دیگر از مزایای استفاده از این سررسیدها، تبلیغات به روشی است که میتواند به صورت روزانه در جلوی چشم مخاطبین باشد.
  3. اگر تا به حال با تبلیغات مختلفی سروکار داشته اید، حتما دیده اید که هزینه های بسیاری صرف آن ها می شود و می دانید که اینکار چقدر برای شما هزینه ساز خواهد بود. در اینجا سوالی که پیش می آید این است که تبلیغاتی که انجام می دهید کاربردی خواهد بود ؟ یکی از هدایایی که می توانید برای پایین آوردن هزینه تبلیغات از آن استفاده کنید، سالنامه ها هستند. شاید تبلیغات در شبکه های اجتماعی به دلیل جذابیت های بصری موثر باشد ولی باید بدانید که اگر بخواهید در این شبکه ها تبلیغات عالی و حرفه ای داشته باشید مستلزم صرف هزینه های بسیار بالایی خواهد بود. بنابراین سررسید ها با صرف هزینه کمتر و مقرون به صرفه تر بودن ، کارآیی بیشتری در تبلیغات به شما ارائه می دهند.
  4. در بسیاری از موارد افراد از سررسید ها برای برنامه ریزی های روزمره، نوشتن یادداشت های روزانه و خلاصه برداری در جلسات و نوشتن جزوات درسی استفاده می کنند. یکی از ویژگی های برجسته ای که این سالنامه ها دارند این است که میتوانید هر یادداشتی که به روز خاصی اختصاص دارد در برگه همان روز یادداشت کنید.

زمان تبلیغات با سالنامه

سالنامه تبلیغاتی به عنوان یک ایده عالی برای هدیه دادن به کارمندان و مدیران در اواخر سال مورد استفاده قرار میگیرد زیرا قابل حمل و دارای قابلیت استفاده چندمنظوره می باشند و از مزایای این هدیه تبلیغاتی قابلیت سفارشی سازی و شخصی سازی برای برند شما می باشد.

محصولات پیشنهادی

اشتراک گزاری این مطلب در:

فهرست